Restauracja Lawasz – opinie

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych Gości. Nasze menu ormiańskie układamy tak, aby mogli Państwo zasmakować prawdziwej kuchni kaukaskiej. Wyjątkowe smaki pozwolą Państwu choć na chwilę oderwać się od codziennej rutyny i wielkomiejskiego zgiełku. Cenimy sobie Państwa opinie odnośnie naszych dań, obsługi oraz wystroju restauracji. Nie filtrujemy opinii o naszej restauracji, szczerość jest dla nas jedną z najważniejszych wartości. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi opiniami o restauracji Lawasz.

Małgorzata , lipiec 2017, facebook

Obsługa bardzo miła z profesjonalnym podejściem do klienta 1f642🙂 Jedzenie bardzo smaczne. Polecam 1f642

 

Ewa, czerwiec 2017, facebook

W maju tegoroku, przeżywaliśmy uroczystość pierwszej komunii świętej naszego dziecka i nie wyobrażaliśmy sobie innego lepszego miejsca, jak Restauracja Lawasz na zaproszenie naszych gości na przyjęcie z tej okazji. Goście byli zachwyceni różnorodnością potraw, dobraniem smaków, jakością potraw oraz oryginalnością, a do tego wszystko podane było w pięknej i niebanalnej oprawie. Przepięknie i smacznie. Polecam każdemu, kto jest otwaty na różnorodność smaków, a nie tylko schabowego z ziemniakami i rosół w niedzielny obiad�

 

Anna, czerwiec 2017, facebook

Restauracja godna polecenia szkoda że nie ma takiej w Kutnie. Obsługa przemiła, właściciel bardzo sympatyczny a pani Ania to wspaniała kobieta. Jedzenie zasługuje na miano najlepszego w całej Europie poprostu łechce podniebienie

 

Maria, czerwiec 2017, facebook 

Myślę, że jest to jedna z najlepszych restauracji w Łodzi. Jedzenie pyszne, a obsługa w pełni profesjonalna! Polecam na imprezy okolicznościowe i niedzielne obiady. Pozdrowienia dla Właścicieli i Pracowników!

 

Beata, maj 2017, facebook

Dziękujemy za bardzo udane przyjęcie komunijne naszego wnuczka� Bardzo smaczne jedzenie, przemiła obsluga.Impreza udała się dzięki Wam na 6�

 

Monika, maj 2017, facebook

Dziękujemy wraz z mężem za super udaną imprezę, jedzenie na najwyższym poziomie, obsługa przemiła i uczynna. Wesele będzie niezapomniane dzięki Wam, dziękujemy serdecznie � ps.kaczka zachwyciła wszystkich!!!!

 

Krzysztof, kwiecień 2017, facebook

I na Piotrkowskiej i na Limanowskiego fenomenalnie ! Szef ARSZAK POWINIEN PROWADZIĆ LEKCJE DLA INNYCH WŁAŚCICIELI - UPRZEJMOŚCI, ELEGANCJI I DOBREGO SMAKU !!!!!

 

Emilia, kwiecień 2017, facebook

Naprawdę świetna knajpa i mocno dziwi, że podczas naszej wizyty późnym popołudniem byliśmy jedynymi gośćmi. Świetna zupa gulaszowa z fasolą, jeszcze lepszy krem cukiniowo-pomidorowy. Adżarskie chaczapuri przebiło wszystko- świeżutkie, pełne pysznego sera i z rozpływającym się żółtkiem. Ceny bardzo przystępne więc szczerz polecam.

lkkk-e1484904936506